Ostukorv  

 kaupa ostukorvis: 0

+372 5522018

 tööpäeviti: 12:00 - 15:00

vene eesti
Sissepääs klientidele
kasutajanimi 
parool 
Unustasite parooli?
 
  laiendatud otsing
kauba kategooriad:
 Uus
 GAURA Luxury
 Gaura Gold
 Kaelakeed
 Kõrvarõngad
 Käevõrud
 Sõrmused
 Ripatsid
 Prossid
 Mix-Ehted
 Mix-Ehted käevõrud
 Mix-Ehted kõrvarõngad
 Kinkekomplektid
 Kinkekarbid
 Kinkekaardid
 Jala käevõru
 Lastele
kogu tõde pärlidest:
  Pärli ajalugu
  Pärlite liigid
  Kuidas kasvatatakse pärleid
  Kuidas pärleid valida
  Pärlitest kaelakeede liigid
  Kuidas pärlite eest hoolitseda
  Üht-teist huvitavat...
 
Firmast

Ellexa Jewellery on GAURApearls'i ametlik koostöö partner ning tegeleb GAURApearls'i toodete müügiga netipoe vahenduse

Firma GAURApearls on asutatud 2007. aasta lõpus. Tänu headele kontaktidele ja südamlikele sõprussuhetele oma partneritega saame pakkuda parimat hinnapoliitikat nii jae- kui ka hulgiostjale.


Parima hinnaga ja Euroopa kvaliteediga pärliehted

Gaura Pearls

GAURApearls on suur maaletooja ja ühtlasi suurtootja, mistõttu suudamegi pakkuda parimaid hinnalahendusi, ostes tooraine ilma vahendajate abita otse suurfirmadelt, suunates selle kohe omaenda tootmissse.

Gaura Pearls


Meie toodete assortimendis võib kohata ehteid looduslikust kultiveeritud mageveepärlist ehk „jõepärlist“ juveelile vastava kvaliteediga pärlitera diameetri suurusega alates 3 kuni 12 millimeetrit igas looduslikus värvigammas. Samuti pakume klassikalisi ehteid Jaapani lõunaosas kasvatatavast merepärlist Akoia, valge, roosa ja terasevärvusega tooteid. Peale selle pakume valget ja kuldset värvi Lõunamere pärle, ka musta pärli „Taiiti“.


Gaura Pearls


Klassikaliste toodete ja üksiku pärli kõrval on meie ehetekollektsioonis huvitavaid kombinatsioone türkiisi, oonüksi, koralli, turmaliini, kassisilma, roosa kvartsi ja teiste vääris- ja poolvääriskivide ootamatu kokkusobitamisega. Kõrvuti sellega on leidnud moedaamide südameis vastukaja mudelid, kus ehetes on kasutatud ära pärliterade värvikontraste ja suurust, samuti erinevaid lisandeid ja litreid, mis on valmistatud sulamitest ja hõbedast.

See on saanud võimalikuks tänu pärlite kokkuostule suurtes kogustes vahetult mitmelt tootjalt, mis võimaldab saada oma kollektsiooni parima kvaliteediga pärleid väga hea hinnaga sõltumatult tingimustest, millistesse võib sattuda pärlikasvandus. On ju pärli kasvatamine üsna vaevanõudev ja riskantne, sest vahel võib isegi tühine ilmamuutus kaasa tuua kogu saagi kaotuse. Vähemalt neli kord aastas valivad meie spetsialistid pärlid hoolikalt välja äsjakorjatud pärlisaagist. Tänu sellistele tingimustele on meie partneritel ja ostjatel võimalus saada meilt viimase saagi parimad pärlid.

Kollektsiooni uuendavad meie disainerid pideva monitooringu abil juveelimoe tendentse jälgides. Vähemalt neli korda aastas koostavad nad väga hoolikalt uue ehetekollektsiooni, mis võimaldab meie klientidel moekapriisidega edukalt kaasas käia.

Kõik Gaura pärlitooted lükitakse siidniidile mitme seoseviisiga, sõltuvalt ehte liigist, pärli kujust ja suurusest. Meie spetsialistid kontrollivad rangelt ehete kvaliteedi, seoseid ja kinniseid.


Gaura Pearls


Kõik tooted, mis sisaldavad hõbedat, on kaetud roodiumi - allergiavastase metalli - kihiga, mis oma kvaliteedilt ja hinnalt ületab selliseid metalle, nagu kuld ja plaatina.

Firma GAURApearls igal tootel on elegantne pakend, mis väga meeldib meie ostjatele. Samuti on eriti pidulike juhtude jaoks võimalus pakkuda mitut liiki GAURApearlsi firmapakendit.

  üles

Informatioon:
 Firmast
 Kvaliteet
 Garantii
 Tasumine ja kättetoimetamine
 Korduma Kippuvad Küsimused
 Registreerumine
 Kontakt
RAHA TAGASI GARANTII 
 
Copyright © 2008-2024